Купити ноутбук

покупка-продажа железа, обмен, закупка
Гость
Ветеран
Сообщения: 2707
Зарегистрирован: 01 янв 2024, 14:18
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Купити ноутбук

Непрочитанное сообщение Гость » 03 окт 2022, 01:37

У нас в будинку всього один ноутбук, і нам його не достатньо. Я працюю з ноутбука, а синові потрібно вчитися, ось і виникає проблема. Думаю купити ще один ноутбук, де зараз не високі ціни на них?

Devab
Активист
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 19 сен 2021, 02:30
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Re: Купити ноутбук

Непрочитанное сообщение Devab » 03 окт 2022, 19:08

Прошу вибачення але не зміг пройти повз, у вас багатоповерховий будинок, просто стало цікаво? А то якраз думає скидатись, тай не знаю яку краще модель обрати щоб і потужний і на всіх вистачило?

Gabewok
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 19 сен 2021, 02:32
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Re: Купити ноутбук

Непрочитанное сообщение Gabewok » 03 окт 2022, 19:08

Все залижить від начинки, якщо це ігровий ноут з великою витримкою і памятю, котрий здатний загрузити навіть лінійку чи танки, тоді розраховуйте відстігнути поверх 30-ти штук і то це мало до сотки.

hidaki
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 19 сен 2021, 02:29
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Re: Купити ноутбук

Непрочитанное сообщение hidaki » 03 окт 2022, 19:09

Якщо ви хочете купити ноутбук для роботи або синові для навчання, тоді в даному випадку я думаю купувати дорогий ноутбук не варто, тому як буде досить самого звичайного.
На сьогоднішній день вибір ноутбуків https://zhuk.ua/ є в цьому інтернет магазині.
Я собі тут за 9 999 гривень, купував ноутбук Pixus Rise Grey. Нехай він не сильно потужний, але потрібні мені завдання виконує без проблем, мене такий влаштовує.
Ну а ви вже самі вирішуйте.
Изображение

Гость
Ветеран
Сообщения: 2707
Зарегистрирован: 01 янв 2024, 14:18
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Re: Купити ноутбук

Непрочитанное сообщение Гость » 04 июл 2023, 13:07

По итогу, выбрал я себе ноутбук Ксяоми https://xiaomi.shop В этом магазине самые адекватные цены на этот бренд, сравнивал. Ноутбук отлично работает, совершенно не зависает и радует своим дизайном. Рекомендую всем, кто в поиске качественного ноутбука.


  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Объявления»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Ladoga-IR и 1 гость