Хочу притбати велосипед в Львові!

Яндекс директ, Гугл адсенсе, Бегун.
Аватара пользователя
МистерБорщ
Опытный
Сообщения: 94
Зарегистрирован: 30 окт 2021, 16:50
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Хочу притбати велосипед в Львові!

Непрочитанное сообщение МистерБорщ » 15 авг 2022, 16:17

Як вважаєте, чи варто купувати електровелосипед? Ціни на них високі, але на розпродажах можна купити за адекватною вартістю? Які магазини будуть робити розпродажі на такі товари? Якщо знаєте поділіться.
Последний раз редактировалось МистерБорщ 15 авг 2022, 16:21, всего редактировалось 1 раз.

Гость
Ветеран
Сообщения: 2707
Зарегистрирован: 01 янв 2024, 14:18
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Re: Хочу притбати електровелосипед в Львові!

Непрочитанное сообщение Гость » 15 авг 2022, 16:18

Доброго дня. Не знаю, але особисто для мене це вже не велосипед, я люблю покрутити колеса, прокотиться з вітерцем, а це сів і сидиш, не цікаво якось. Так що навіщо він вам, не раджу.

Lovelas
Ветеран
Сообщения: 143
Зарегистрирован: 10 апр 2021, 12:40
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Re: Хочу притбати електровелосипед в Львові!

Непрочитанное сообщение Lovelas » 15 авг 2022, 16:18

Купуйте! Сам їжджу на такому вже рік, і взимку теж можна тільки холодно. Тільки купувати треба з потужністю не менше 350 ватт і пробігом не одному заряді не менше 50 км.у мене китайський і я задоволений.

masya
Опытный
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 10 апр 2021, 10:58
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Re: Хочу притбати електровелосипед в Львові!

Непрочитанное сообщение masya » 15 авг 2022, 16:20

Купуйте! Сам їжджу на такому вже рік, і взимку теж можна тільки холодно. Тільки купувати треба з потужністю не менше 350 ватт і пробігом не одному заряді не менше 50 км.у мене китайський і я задоволений.
Я купив собі минулої осені велосипед, дуже радий. Тепер коли мені терміново кудись потрібно поїхати, користуюся ним і це дійсно зручно, адже я більше перебуваю на свіжому повітрі, не стою в пробках, став рідше їздити громадським транспортом.
Можете вибрати такий транспорт в магазині Алло. Зможете велосипеди у Львові https://allo.ua/ua/l-viv/velosipedy/ купити за адекватною ціною, там дуже багато крутих великів. Бажаю придбати зручного, надійного і не дорогого велосипеда.
Изображение


  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Продвижение сайтов, реклама»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость