Чи купуєте ви крипту?

Разговоры обо всем, на отвлеченные темы
Гость
Ветеран
Сообщения: 2707
Зарегистрирован: 01 янв 2024, 14:18
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Чи купуєте ви крипту?

Непрочитанное сообщение Гость » 04 апр 2019, 09:17

Хотілося б поцікавитися у тих, хто в темі: чи вигідно зараз робити внесок в криптовалюта? Яка приблизно вартість біткоіна і як взагалі простежити зростання і падіння криптовалют?

Гость
Ветеран
Сообщения: 2707
Зарегистрирован: 01 янв 2024, 14:18
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Re: Чи купуєте ви крипту?

Непрочитанное сообщение Гость » 04 апр 2019, 09:22

Взагалі, дуже складно відповісти з точністю на ваше запитання. Багато серед кола моїх друзів цікавляться цим і по можливості купують біткоіни. Але, важливо навчитися правильно простежувати динаміку зростання і падіння. На цю тему є чимало доступної інформації. Також необхідно постійно стежити за новинами криптовалюти https://cryptobit.media/ua/

Гость
Ветеран
Сообщения: 2707
Зарегистрирован: 01 янв 2024, 14:18
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Re: Чи купуєте ви крипту?

Непрочитанное сообщение Гость » 04 апр 2019, 09:28

Я вот тоже было дело интересовался. Но когда стал вникать в подробности, понял, что все же риски велики. Так что такой вид приумножения свободного капитала не для всех подходящий.

Гость
Ветеран
Сообщения: 2707
Зарегистрирован: 01 янв 2024, 14:18
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Re: Чи купуєте ви крипту?

Непрочитанное сообщение Гость » 04 апр 2019, 09:37

Скільки людей стільки й думок. Просто наш народ ще не звик до подібної валюті. Але мені здається, що скоро кожен другий буде робити вкладення саме в крипту. Однозначно, це крок, який дозволить примножити свої кошти.

Гость
Ветеран
Сообщения: 2707
Зарегистрирован: 01 янв 2024, 14:18
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Re: Чи купуєте ви крипту?

Непрочитанное сообщение Гость » 04 апр 2019, 09:47

Скільки людей стільки й думок. Просто наш народ ще не звик до подібної валюті. Але мені здається, що скоро кожен другий буде робити вкладення саме в крипту. Однозначно, це крок, який дозволить примножити свої кошти.
Я тоже считаю, что криптовалюта - это будущее. Просто многие еще не в курсе, как правильно на этом зарабатывать. Конечно, при желании, можно этому обучиться, чтобы уже потом делать правильный анализ динамики роста. Так что я положительно отношусь к покупке биткоина с целью последующего дохода. Кстати, вот здесь можно купить криптовалюту https://100btc.kiev.ua/exchange_usd_to_btc/


Вернуться в «Курилка»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], MailRu [Bot], slemenn и 1 гость