Як автоматизувати юридичну організацію?

Разговоры обо всем, на отвлеченные темы
Гость
Ветеран
Сообщения: 2707
Зарегистрирован: 01 янв 2024, 14:18
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Як автоматизувати юридичну організацію?

Непрочитанное сообщение Гость » 25 дек 2021, 22:12

Хлопці, скажіть, будь ласка, як взагалі можна автоматизувати свою юридичну компанію? Просто в мене постійно працівники все запитують і намагаються вибити інформацію, як можна зручно відповідати взагалі клієнтам та інші питання.

Lovelas
Ветеран
Сообщения: 143
Зарегистрирован: 10 апр 2021, 12:40
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Re: Як автоматизувати юридичну організацію?

Непрочитанное сообщение Lovelas » 25 дек 2021, 22:13

Яка логіка питання у них, якщо ви самі нічого не знаєте, я особисто не розумію, просто беріть і читайте самі інформацію і потім розповідайте їм, а взагалі за фактом, вони і самі можуть почитати, дізнатися інформацію та інше гуглитися просто в інтернеті.

Гость
Ветеран
Сообщения: 2707
Зарегистрирован: 01 янв 2024, 14:18
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Re: Як автоматизувати юридичну організацію?

Непрочитанное сообщение Гость » 25 дек 2021, 22:13

Я ось з вами згоден на половину, за фактом я їм теж повинен допомагати, але як мені це робити, якщо я сам нічого не знаю, тому мені теж потрібно дізнаватися інформацію і взагалі щось робити для того, щоб просто зробити ту ж автоматизацію.

Аватара пользователя
МистерБорщ
Опытный
Сообщения: 94
Зарегистрирован: 30 окт 2021, 16:50
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Re: Як автоматизувати юридичну організацію?

Непрочитанное сообщение МистерБорщ » 25 дек 2021, 22:14

Хлопці, скажіть, будь ласка, як взагалі можна автоматизувати свою юридичну компанію? Просто в мене постійно працівники все запитують і намагаються вибити інформацію, як можна зручно відповідати взагалі клієнтам та інші питання.
Можна сказати, що ви просто потрапили в глухий кут, але насправді це не так, вам просто варто скористатися CRM для юридичної компанії https://www.bitrix24.ua/articles/crm_law_company.php таке є у відкритому доступі і користуватися таким дуже легко, тому, думаю що вам просто немає сенсу ще більше морочитися, просто відкриваєте свій особистий кабінет, там все налаштовуєте і просто підключаєте до проектів своїх прекрасних робітників, а там є зручний месенджер, можна влаштовувати конференції та інше! Тому, думаю, що я знайшов відповідь на ваше запитання!

Изображение


Вернуться в «Курилка»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Yandex [Bot] и 1 гость