Порекомендуйте де купити смартфон iPhone 14 Pro Max?

Разговоры обо всем, на отвлеченные темы
Гость
Ветеран
Сообщения: 2707
Зарегистрирован: 01 янв 2024, 14:18
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Порекомендуйте де купити смартфон iPhone 14 Pro Max?

Непрочитанное сообщение Гость » 26 сен 2022, 20:39

Доброго вечора. У моєї куми скоро юбілей. Знаючи, що вона хоче собі смартфон iPhone 14 Pro Max, вирішив зробити їй такий подарунок. Порекомендуйте, будь-ласка, перевірений магазин де краще всього зробити покупку?

Аватара пользователя
МистерБорщ
Опытный
Сообщения: 94
Зарегистрирован: 30 окт 2021, 16:50
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Re: Порекомендуйте де купити смартфон iPhone 14 Pro Max?

Непрочитанное сообщение МистерБорщ » 26 сен 2022, 20:43

Добрий вечір. Чудовий вибір смартфону на подарунок. Я нещодавно дружині купив такий самий. Можу порекомендувати вам перевірений інтернет-магазин до якого вам краще звернутися. Але вони працють по замовленню. Це говорить про те, що ризику натрапити на підробку, немає взагалі. Якщо цікаво, пишіть.

Гость
Ветеран
Сообщения: 2707
Зарегистрирован: 01 янв 2024, 14:18
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Re: Порекомендуйте де купити смартфон iPhone 14 Pro Max?

Непрочитанное сообщение Гость » 26 сен 2022, 20:49

Дякую вам що відгукнулися. Мене це влаштовує, якщо чекати не довго. Адже купити підробку не хочеться. Якщо можете, залиште, будь-ласка, посилання на інтернет-магазин. Дуже вам вдячний.

Аватара пользователя
МистерБорщ
Опытный
Сообщения: 94
Зарегистрирован: 30 окт 2021, 16:50
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Re: Порекомендуйте де купити смартфон iPhone 14 Pro Max?

Непрочитанное сообщение МистерБорщ » 26 сен 2022, 20:55

Довго чекати не доведеться. Замовити iPhone 14 Pro Max ви можете на сайті перевіреного, надійного інтернет-магазину "Фокстрот" https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/mobi ... o-max.html я замовляв тут. Смартфон оригінальний, працює відмінно. Дружина задоволена. Зараз у них діють чудові знижки, що допоможе вам заощадити кошти. Переходьте за посиланням і робіть замовлення.
Ще хочу порекомендувати вам на цьому ж сайті великий асортимент різної техніки для дому. Я довіряю лише цьому магазину і роблю покупки тільки тут. Вам сподобається, обіцяю. Вдалих покупок.


  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Курилка»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], MailRu [Bot], slemenn и 1 гость