Плитка для підлоги.

Разговоры обо всем, на отвлеченные темы
masya
Опытный
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 10 апр 2021, 10:58
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Плитка для підлоги.

Непрочитанное сообщение masya » 29 янв 2022, 20:39

Роблю ремонт на кухні. Ось думаю прибрати лінолеум з підлоги і постелити плитку. А ось дружина ніби як проти. Говорить, що це дуже небезпечно. А ви що скажете? У кого на кухні плитка, як вам вона на практиці.

Lovelas
Ветеран
Сообщения: 143
Зарегистрирован: 10 апр 2021, 12:40
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 1 раз
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Re: Плитка для підлоги.

Непрочитанное сообщение Lovelas » 29 янв 2022, 20:39

Я теж боюся класти плитку на кухні. Ви тільки представте якщо випадково пролити воду і не побачити її. Можна посковзнутися і зламати собі щось. Ні, це дуже страшно. Ваша дружина права.

masya
Опытный
Сообщения: 54
Зарегистрирован: 10 апр 2021, 10:58
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Re: Плитка для підлоги.

Непрочитанное сообщение masya » 29 янв 2022, 20:40

У друзiв на кухні плитка, і , нічого страшного в цьому немає. Підбирали собі спеціальний матеріал для підлогового покриття. Вона має шорстку поверхню, що перешкоджає ковзанню. Все нiби подобається.

Гость
Ветеран
Сообщения: 2707
Зарегистрирован: 01 янв 2024, 14:18
Пол: Не определен
Статус: Не в сети

Re: Плитка для підлоги.

Непрочитанное сообщение Гость » 29 янв 2022, 20:42

Ну якщо так міркувати, то можна посковзнутися і на лінолеумі. Від цього ніхто не застрахований.
У нас вже більше року плитка на підлозі в кухні, і жодного разу подібних інцидентів не було.
Замовляв я в інтернет-магазині АРС плитку для підлоги https://ars.ua/plitka/plitka-keramichna ... a-pidlogi/ від виробника Golden Tile Elba забарвлення якої нагадує натуральний мармур.
Виглядає дуже красиво.
Покриття не глянсове, тому не сильно ковзає. Мені все подобається, і вам рекомендую.
Изображение


  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Курилка»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: MailRu [Bot] и 1 гость